O nas
Firma rolety3miasto.pl powstała by swoją konkurencyjnością, ofertą produktów, jakością materiałów , oraz ceną zadowolić każdego oraz najbardziej wymagającego klienta w Trójmieście. Nasze produkty cechują się najlepszą jakością i ceną. Jako jedyni oferujemy gwarancję najniższej ceny - potrafimy przebić każdą ofertę konkurencji w trójmieście.

W asortymencie posiadamy dużą gamę materiałów oraz typów rolet.
Trójmiasto to bardzo szybko rozwijająca się aglomeracja dzięki której możemy cieszyć się zadowoleniem wielu klientów, którzy już skorzystali z naszej oferty.

Możemy pochwalić się również współpracą z różnymi firmami w trójmieście, jednak na uwagę zasługuje wykonanie zlecenia dla Urzędu Miasta Gdyni u vice-prezydentów, oraz rady nadzorczej miasta Gdynia. Dziękujemy z tego miejsca za okazne zaufanie wszystkim naszym obecnym jak i przyszłym klientom.

Jako jedyni oferujemy gwarancję najniższej ceny. Znalazłeś gdzieś niższą ofertę? Zgłoś ją nam a my postaramy się ją przebić!

Nie doliczamy ukrytych opłat za montaż - jest on całkowicie bezpłatny . Dodatkowo każdy klient ma możliwość umówić się z nami na bezpłatny pomiar okien, podczas takiego spotkania może zapoznać się z próbkami materiałów i na uprzednią prośbę zobaczyć jak wygląda próbka rolety/puszki/osprzętu.

Rolety3miasto jako jedna z nielicznych firm nie pobiera żadnych zaliczek, klient nie musi się obawiać o utratę gotówki, bądź przeciągające się produkcje rolet.

Nasze produkty sprzedajemy również w sieci na serwisie aukcyjnym allegro.pl

Na nasze produkty wystawiamy FAKTURY VAT

Wszystkie nasze produkty są objęte 2 letnią gwarancją na uszkodzenia techniczne

NASI PARTNERZY

ZAUFALI NAM