Nasza oferta

Proponujemy Państwu wszelkie dostępne na rynku typy przesłon okiennych. Dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie dopasować się  do każdych potrzeb klienta w bardzo konkurencyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy zarówno produkty tradycyjne, jak również najnowocześniejsze i najbardziej zaawansowane technologicznie.

Rolety dzień noc

Rolety dzień noc stanowią bardzo nowoczesny, wszechstronny i funkcjonalny wystrój okien. Składają się one z dwóch warstw tkaniny wykonanej w postaci naprzemiennych pasów przezroczystych i zaciemniających. Przesuwanie ich względem siebie daje szereg możliwości regulacji stopnia nasłonecznienia bądź zaciemnienia pomieszczenia. Rolety wykonujemy w systemie wolnowiszącym lub w kasetach i z prowadnicami. Czas realizacji 3-10 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Rolety prestiż

Najbardziej popularny, estetyczny oraz niedrogi system instalowany na oknach. Dzięki szerokiej gamie materiałów stanowi on również atrakcyjną ozdobę każdego pomieszczenia. Roleta składa się z estetycznej kasety chroniącej materiał oraz prowadnic utrzymujących tkaninę blisko szyby. Zastosowany mechanizm koralikowy posiada hamulec, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania dodatkowych zaczepów. Czas realizacji 2-6 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Rolety dachowe

System rolet dachowych oparty jest na aluminiowej konstrukcji występującej w dwóch kolorystykach: srebrna anoda oraz sosna. Materiał naciągany jest za pomocą mechanizmu sprężynowego, utrzymywanego w szerokich bocznych listwach. Przy zastosowaniu tkanin całkowicie zaciemniających lub Termo, uzyskujemy znaczący spadek temperatury w pomieszczeniu. Czas realizacji 4-6 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Rolety wolnowiszące

Jest to najprostszy system zaciemniania wnętrz montowany poza skrzydłem okiennym. Roleta montowana jest do ściany lub sufitu. Umożliwia ona wykonanie przesłony o bardzo dużych wymiarach. Występuje w trzech wariantach: z odkrytym wałkiem, w półkasecie lub w zabudowie skrzynkowej.  Czas realizacji 4-10 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Żaluzje plisowane

Plisy to obecnie najpopularniejszy oraz najmodniejszy system przesłon okiennych. Cechą charakterystyczną jest możliwość zasłaniania okna zarówno od góry, jak i od dołu. Daje to niesamowite możliwości sterowania światłem oraz prywatnością w pomieszczeniach. Jest to jedyny rodzaj przesłon, który można zastosować praktycznie w każdym miejscu (w mieszkaniach, autobusach, kamperach, łodziach) oraz na każdym typie okna (okna dachowe, trójkątne, trapezowe, półokrągłe). Bardzo szeroka gama kolorów osprzętu oraz niezliczona ilość materiałów daje wręcz nieograniczone możliwości. Żaluzje plisowane nadają się jako samodzielna dekoracja okna, ale również wspaniale współgrają z innymi przesłonami jak: rolety rzymskie, firany i zasłony.  Czas realizacji 2-5 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie to bardzo modne i eleganckie przesłony okienne sterowane za pomocą systemu koralikowego. Mocowane najczęściej są do ściany lub sufitu, jednakże istnieje możliwość montażu na skrzydle okna. Ze względu na rodzaj wybranego materiału możemy podzielić je na firankowe i zasłonowe. Z wybranej tkaniny można domówić eleganckie poszewki na poduszki, które idealnie będą korespondować z zastosowaną roletą.  Czas realizacji 9-14 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Zasłony, firany

Tradycyjny, choć ostatnio jeden z bardziej luksusowych typów przesłon. Dzięki obszernej gamie tkanin oraz systemów szycia i upinania, każde wnętrze może otrzymać wyjątkowe ciepło i urok. Sterowanie ręczne, sznurkowe bądź elektryczne jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność pomieszczeń. Wybrane materiały możemy zastosować także w szyciu poszewek oraz rolet rzymskich.  Czas realizacji 10-18 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Żaluzje drewniane i aluminiowe

Żaluzje to funkcjonalność, naturalne piękno i niepowtarzalny wystrój wnętrza każdego domu. Ze względu na rodzaj użytego materiału wyróżniamy żaluzje aluminiowe o szerokościach lameli 16, 25 i 50mm, drewniane 25, 50 i 70mm oraz bambusowe 25 i 50mm. Dodatkową dekoracją w tego typu przesłonach jest tak zwana drabinka, sterująca kątem pochylenia lamel. Może być subtelna, ledwie zauważalna - sznurkowa, lub elegancka, kontrastująca - taśmowa.  Czas realizacji 7-14 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Żaluzje pionowe

Dawniej przesłona typowo biurowa, teraz dzięki nowym materiałom i innowacyjnym systemom wkracza do salonów eleganckich domów i mieszkań. Charakteryzuje się możliwością doskonałego sterowania światłem oraz zasłonięciem prawie nieograniczonej powierzchni wnętrza.  Czas realizacji 5-10 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Moskitiery

Nieodłączny element w każdym domu. Moskitiery dzięki zastosowanym systemom i materiałom chronią przed dostępem wszelkich owadów latających nie ograniczając widoczności i swobodnego przepływu powietrza. Możemy zastosować je na oknach: moskitiery ramkowe oraz rolowane, jak również na drzwiach: moskitiery otwierane, przesuwane, rolowane i plisowane.  Czas realizacji od 4-14 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Rolety zewnętrzne

W swojej ofercie posiadamy rolety zewnętrzne, antywłamaniowe, bramy oraz kraty. Możliwość sterowania ręcznego lub elektrycznego. Czas realizacji 10-20 dni roboczych.

Zobacz więcej ...

 

Okleiny okienne

Na oknach, kasetonach oraz innych płaskich powierzchniach zastosować możemy folie reklamowe, mleczne (szronione), przyciemniające oraz One Way Vision. Istnieje możliwość wykonania projektu, a także wizualizacji przed zamówieniem. Czas realizacji 5-15 dni roboczych.

Zobacz więcej ...